TOP STYR- piękno elewacji i wnętrz domu

Na naszej stronie internetowejznajdą Państwo szeroki wachlarz oferowanych przez nas produktów sztukaterii elewacyjnej: listew, gzymsów, podparapetników, boni, pilastrów, zworników, wsporników, baz i głowic kolumn. Jak i sztukaterii wewnętrznej listew i gzymsów ściennych i sufitowych i wiele innych produktów styropianowych.

Wykonujemy dowolnej wielkości elementy na podstawie nadesłanego zdjęcia lub projektu.

nasze produkty treść

Nasze produkty wykonywane są z najlepszych materiałów. Bazą naszych produktów elewacyjnych jest sezonowany styropian o twardości EPS200 powłokę stanowi przebadana laboratoryjnie posiadająca niezbędne atesty elastyczna masa polimerowa Exterior. Jest to najlepszy produkt tego typu na rynku.

Połączenie najlepszych składników gwarantuje najwyższą jakość i bezawaryjne użytkowanie naszych produktów.

Wszytkie elementy wewnętrze listwy sufitowe, listwy LED, gzymsy sufitowe wykonujemy z białego polistyrenu w odcinkach 200 cm.

Listwy przysufitowe i inne elementy wewnętrzne są lekkie, lekkie łatwe w montażu, dodatkowo istnieje możliwość wykoniania dowolnego elementu wystarczy wysłać nam swój projekt.

Specjalizujemy w dziedzinie sztukaterii styropianowej od kilkunastu lat. Nasza firma ciągle się rozwija, poszerzamy swój zakres umiejętności aby sprostać oczekiwania każdego klienta. Szybka realizacja, zlecenia wykonywane indywidualnie. Szeroki asortyment naszych produktów sprawi że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego domu. Jesteśmy otwarci na współprace z hurtowniami i innymi sklepami. Serdecznie zapraszamy.


Zadowolenie i satysfakcja klienta
to priorytet działalności
TOP STYR.

 

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.