Listwy wokółokienne

Listwy elewacyjne wokół okienne TOP STYR używane jako element dekoracyjny okien i drzwi. To podstawowy element architektoniczny, który sprawi, iż Państwa elewacja nabierze charakteru i stylu. Nasze produkty cieszą się ogromną popularnością wśród firm i klientów indywidualnych.

czytaj więcej

Listwy dekoracyjne produkujemy z najlepszego i najtwardszego styropianu EPS 200 i powlekamy elastyczna masą odporną na warunki atmosferyczne w tym gradobicia. Listwy elewacyjne wokół okienne oferowane przez firme TOP STYR mają długość 100/150/175/200 cm co ułatwia montaż i redukuje niechciane łączenia. Listwy dekoracyjne łączą nowoczesność z tradycją zdobniczą. Szeroki wachlarz wzorów pozwoli Państwu udekorować dom w oryginalny i zarazem niepowtarzalny sposób. Listwy wokół okienne elewacyjne możemy połączyć z podparapetnikami zwornikami i wspornikami co nada elewacji niebanalny wygląd. Dopełnieniem każdej elewacji są gzymsy, bonie, pilastry. Listwy styropianowe produkujemy także na specjalne Państwa zamówienie. Nowoczesna technologia sprawi, iż komfort użytkowania sztukaterii elewacyjnej TOP STYR spełni Państwa oczekiwania.

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.